Známe posledních 47 hráčů v Main Eventu, finalisty Masters Mini a šampióna za PF Adventure

Během turnajů Poker Fever můžete u stolů potkat i oslíka bránícího žetony svého majitele
Během turnajů Poker Fever můžete u stolů potkat i oslíka bránícího žetony svého majitele

Největší pravidelný pokerový festival v Casinu Go4Games Hodolany jde do finiše. Neděle byla již 6. dnem probíhající Poker Fever Series, kde se návštěvníci pokerových turnajů mohli těšit z obřích finančních odměn a ti nejlepší i z krásných trofejí. Ta nejcennější však stále na svého majitel čeká. Řeč je o té z 5.000.0000 Kč GTD Main Eventu!

Pro vítěze turnaje Poker Fever Main Event je připraveno 831.600 Kč 
Casino Go4games Hodolany. V Main Eventu Poker Fever Series se bude hrát o brutální prize pool 5.000.000 Kč!
Casino Go4games Hodolany. V Main Eventu Poker Fever Series se  hraje o obří prize pool 5.000.000 Kč!

Místo v Day 2 si díky svému pokerovému umu během 5-ti startovních flightů vybojovalo hned 261 hráčů z konečných 946 entries. To znamenalo, že se místní i přespolní ,,plajeři” mohli těšit z ,,free money” ze strany casina, jelikož 5.000.0000 Kč garance samotnými hráči vybrána nebyla. Peněžité odměny se však stále netýkaly každého. Mincash v podobě 7.300 korun byl pro 116-tku nejlepších.

Nejméně oblíbenou pokerovou pozici slangově nazývanou ,,bubble” musel skousnout Viktor Krischke. Pro Viktora byla tato situace  velice nepříjemná, a to zejména kvůli tomu, že při své eliminaci zrovna držel set AA!  Jeho katem byl místní mnohonásobný šampión Roman Papáček, kterému na boardu J87AT došla s K9 postupka.

Fotogalerie z turnajů Poker Fever Series ze dne 25.11.2018
Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018 Casino Go4games Hodolany. Poker Fever Series 2018

 

 V Day 3 uvidíme 47 nejlepších, kteří si zahrají o největší sumy a finálový TV table!
Finálový stůl turnaje Poker Fever ME bude pod dohledem kamer streamu
Finálový stůl turnaje Poker Fever ME bude pod dohledem kamer streamu

Každý z hráčů má už teď jistotu 16.300 korun, ale tou pro každého nejzajímavější sumou je ta pro vítěze. V hlavním eventu je pro šampióna přichystáno neuvěřitelných 831.600Kč! Stream můžete sledovat na stránkách www.spadepoker.tv. Turnajem vás bude provázet hráčka a nově i moderátorka pokeru Adéla Pecháčková.

 Seznam postupujících do Day 3 turnaje Poker Fever Mai Event:
Pořadí Jméno STACK
1 Wawryniuk Krzysztof Mateusz 1859000
2 Goj Krzysztof Józef 1800000
3 Koziol Radoslaw 1364000
4 Riczák Michal 1337000
5 Kula Jonatan Ireneusz 1284000
6 Kuběnka Petr 1243000
7 Papáček Roman 989000
8 Matějček Miroslav 834000
9 Sajdak Andrzej Adam 795000
10 Fungáč Petr 774000
11 Switalski Piotr Maria 760000
12 Hospodka Karel 744000
13 Ždánský Marek 735000
14 Melousek Milan 709000
15 Klement Karel 698000
16 Maslowski Mariusz Andrzej 683000
17 Špička Mirek 658000
18 Husárik Radim 622000
19 Matuszczyk Jakub 576000
20 Skrzypek Rafal 528000
21 Jakubčík Ondřej 520000
22 Kubica Tomasz Henryk 517000
23 Stack 511000
24 Gorba Matěj 510000
25 Majerczyk Piotr Jan 503000
26 Savočka David 499000
27 Filatov Mikhail 453000
28 Toma Maciej Krzystof 437000
29 Pečinka Karel 436000
30 Olejniczar Daniel 387000
31 Burstein Vladimír 385000
32 Kwiatek Maciej Ryszard 383000
33 Hill Dalibor 367000
34 Kozlowski Pawel 355000
35 Kumiec Denis 335000
36 Janoušek Martin 311000
37 Goik Damian Pawel 308000
38 Lewandowicz Mikolaj Jakub 301000
39 Hrebčík Róbert 297000
40 Adam Michael 280000
41 Buba Dawid Marcin 256000
42 Slouka Vladimír 223000
43 Idziak Krzysztof Jan 196000
44 Javůrek Jan 193000
45 Charciarek Grzegorz Jan 191000
46 Maslowski Filip 162000
47 Marcisiak Adrian 148000

Kdo z této 47-ičky postupivších se dostane na úterní streamovaný stůl? Favority máme, zvučná jména taky, ale kdo jim nakonec skutečně bude? Na to si budeme muset počkat až do konce dnešního dne, který se bude hrát dokud nebude znám 8-mi členný finálový stůl.

Ze dne 1A turnaje Poker Fever Masters Mini 200.000Kč GTD vzešlo pouze 10 finalistů

Dvoudenní menší verze Masters s buy-inem 4.000Kč zaznamenala 39 unikátních hráčů, kteří dokupovali re-entry v 15 případech. Možnost zisku jedné z posledních trofejí aktuální série přilákala například místní hvězdy jako jsou Ondra Lón, Tomáš Dostál, Ladislav Kouřil či Láďa Tomášek. Ze zmiňovaných jmen se však mezi elitní desítku finalistů neprobojoval ani jeden, je však možné, že svůj nezdar v prvním pokusu napraví v dnešním 1B turbo flightu od 12:00 s 10-minutovými blind levely. 

 Seznam postupujících v turnaji Poker Fever Masters Mini:
Pořadí Jméno Národnost Stack
1 Machnicki Karol pol 1174000
2 Kasprzyk Konrad pol 894000
3 Grabowski Bartlomiej pol 839000
4 Jašek Petr cze 631000
5 Plawecki Kamil pol 520000
6 Ostrowski Dominik pol 445000
7 Foltýn Michal cze 299000
8 Blinkiewicz Michal pol 256000
9 Poray-Zbrozek Marcin pol 189000
10 Doležel Marek cze 154000
 Turnaj Poker Fever Adventure v moci polského hráče Michala Bróga
V turnaji Poker Fever Adventure exceloval Michal Brog. Vyhrál 34.200 Kč
V turnaji Poker Fever Adventure exceloval Michal Brog. Vyhrál 34.200 Kč

Formát turnaje, který mnozí mladí hráči už možná ani neznají – čistý freezout bez možnosti re-entry, addonu nebo rebuye, byl jedním z pohárových eventů Poker Fever Sries a vzhledem k 67 entries se shledal s velkým úspěchem. Lidový buy-in 1.700 korun vyhnal prize pool až ke 100.000 Kč, které si naporcovala osmička nejlepších hráčů v tomto pořadí.

 Konečné výsledky turnaje Poker Fever Adventure
Pořadí Jméno Národnost Výhra
1 Bróg Michal POL 34 200 Kč
2 Zywczok Michal POL 20 000 Kč
3 Piwowarczyk Mateusz POL 15 000 Kč
4 Pavel 53 CZE 10 000 Kč
5 Palczyk Jaroslaw POL 8 000 Kč
6 Olszanski Adam POL 6 000 Kč
7 Sekula Piotr POL 4 000 Kč
8 Stankowski Jakub pol 3 000 Kč

 

Pokud jste v aktuálním PFS ještě nezískali žádnou trofej a chcete tak napodobit skvělý výkon Michala Bróga z Poker Fever Adventure, nenechte si ujít dnešní Real Bounty Hunter s buy-inem 3.300Kč (1.500Kč Bounty) ve kterém se rovněž hraje o pohár! Start je naplánován v 19 hodin. Více informací najdete zde: Poker Fever Real Bounty Hunter

Pomozte nám šířit poker sdílením mezi své přátele:

Komentujte z Facebooku